PRÁZDNINY 2024: 1. - 15.7.2024 CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ = ZAVŘENO (žádné rozvozy) 29.7. - 2.8.2024 CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ = ZAVŘENO (žádné rozvozy) V průběhu celých prázdnin se může prodloužit termín dodání!!

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží v internetovém obchodě společnosti BENDI s.r.o. a upravují práva a povinnosti mezi prodávajícím a kupujícím. 

PRODÁVAJÍCÍ

Provozovatelem internetového obchodu a prodávajícím zboží je společnost BENDI s.r.o. se sídlem Strojírenská 259, 155 21 Praha 5. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, složka 103510. Den zápisu do OR: 07.12.2004, IČO: 27194868, DIČ: CZ27194868. Společnost má skladové a prodejní prostory s odběrným místem na adrese: BENDI s.r.o., zemědělský areál, 273 26 Kamenný Most.

KUPUJÍCÍ

Kupujícím se stává fyzická (kupující-spotřebitel) či právnická osoba (kupující), která objednala u Prodávajícího zboží.

OBJEDNÁVÁNÍ

Zboží můžete objednat z pohodlí vašeho domova přes e-shop 24 hodin denně. Dále lze zboží objednat telefonicky, e-mailem, či písemně na naší adrese. Zboží si můžete i osobně vybrat a zakoupit v našem skladu v Kamenném Mostě.

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Úspěšně uzavřená objednávka je potvrzena na váš e-mail. Zkontrolujte si prosím správnost vyplnění všech údajů při uzavírání objednávky (hlavně telefonní číslo, ulici a číslo popisné, e-mailovou adresu). Pokud vám e-mailové potvrzení o uzavřené objednávce během několika minut nedorazí, objednávka se z nějakého důvodu nezaznamenala nebo byla uvedena špatná e-mailová adresa. V tomto případě nás prosím kontaktujte telefonicky či mailem. 

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Kupující má právo stornovat objednávku bez udání důvodu kdykoli před jejím závazným potvrzením. Po závazném potvrzení objednávky jen v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání.

POŠTOVNÉ A BALNÉ, DOPRAVA, PLATBA

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Balné je zdarma. Objednané zboží zasíláme Českou poštou. Ceny poštovného najdete zde
Můžete také využít možnosti dopravy naší firmou (doporučujeme). Zboží vám doručí náš řidič na adresu, kterou si určíte v objednávce. Rozvážíme každý pracovní den, v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách. Rozvážíme po celé ČR. Rozvoz ZDARMA - čtěte podmínky.

Platba za zboží: 
hotově našemu řidiči nebo při osobním vyzvednutí - ZDARMA
platba předem na účet - ZDARMA
on-line platba kartou - ZDARMA

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

https://help.comgate.cz/v1/docs/cs/platby-kartou
https://help.comgate.cz/docs/bankovni-prevody

DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je 1-21 pracovních dní (obvykle 1-5 dní), dle aktuálních rozvozových tras. Zboží rozvážíme po celé republice, jednotlivé oblasti jezdíme v cca třítýdeních intervalech (oblast Prahy, středních Čech a Moravu zavážíme každý týden). Pokud je u zboží uvedeno "na vyžádání", termín dodání s vámi domluvíme individuálně, většinou však do 1-2 týdnů. V den dodání vás bude kontaktovat náš řidič a domluví s vámi přibližný čas závozu.

PODMÍNKY PRO ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY - ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Právo zákazníka na odstoupení:
Kupující - spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů. Lhůta běží ode dne převzetí zboží. 
Odstoupí-li kupující - spotřebitel od smlouvy, Bendi s.r.o. není povinna vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu - spotřebiteli dříve, než jí kupující - spotřebitel zboží předá nebo prokáže, že zboží odeslal.  

Právo dodavatele na odstoupení:
Dodavatel je oprávněn od smlouvy odstoupit pouze do okamžiku odeslání zboží, a to jen v případě nedostupnosti zboží nebo výrazné změny ceny zboží. Před odstoupením je dodavatel povinen kontaktovat zákazníka za účelem dohody o dalším postupu.  
Vrácení zboží (kupující - spotřebitel):
Nejdříve nás kontaktujte, telefonicky nebo e-mailem. Zboží musí být doručeno nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Zboží musí být v původním neporušeném obalu a musí obsahovat všechnu původní dokumentaci, které zboží obsahovalo při doručení tak, aby bylo možno jej dále nabízet zákazníkům. Zásilka musí obsahovat doklad o zaplacení. Zboží nám doručte na své náklady jako doporučenou zásilku, balík nebo ho přivezte osobně. V žádném případě nezasílejte vracené zboží jako dobírku, nebude převzata. V případě, že je nám zboží vráceno v jiném než neporušeném stavu, je zákazník povinen nahradit náklady související s uvedením zboží do původního stavu a vzniklou škodu na zboží (neúplný obsah, poškozený obal, opotřebení zboží apod.). Kupní cenu nebo její část vám vrátíme v nejkratším možném termínu, nejpozději však do 14 dnů po vrácení zboží. Pro vrácení kupní ceny vždy uvádějte vaše bankovní spojení.

VÝMĚNA ZBOŽÍ

V případě nevhodně objednaného zboží Vám nepoužité a nepoškozené zboží v originálním obalu vyměníme za jiný druh. Náklady spojené s výměnou zboží nese v plné výši kupující. 

REKLAMACE 

Reklamace se řídí příslušnými ustanoveními Občanského/Obchodního zákoníku a Zákona na ochranu spotřebitele. Převzetí zboží a souhlas se záručními podmínkami stvrzujete převzetím zboží a daňového dokladu. Převzetím zboží se rozumí okamžik předání zboží řidičem nebo vyzvednutím na poště. Pokud zjistíte jakékoliv nesrovnalosti v dodávce zboží, neprodleně nás informujte telefonicky či e-mailem. Reklamaci můžete také vyřídit okamžitě na místě s naším řidičem. V případě, že tak neučiníte, vystavuje se nebezpečí, že případnou  pozdější reklamaci nebudeme moci vyřídit. 
Reklamované zboží musí být vždy předáno v původním obalu včetně všech dokumentací a dokladů.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ 

Veškerá data získaná od zákazníků jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (známo jako GDPR). Bendi s.r.o. prohlašuje, že data shromážděná na základě objednávek neprodáváme ani jiným způsobem neposkytujeme třetím stranám. Dále nepoužíváme tato data k dalším komerčním účelům bez vašeho souhlasu a také se zavazujeme k tomu, že na vaše přání data okamžitě vymažeme z databáze zákazníků.

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Odesláním internetové objednávky v e-shopu BENDI s.r.o. kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném k datu odeslání objednávky a akceptuje kupní cenu objednaného zboží.

Tyto Obchodní podmínky včetně jejich součástí jsou platné a účinné od 1. 1. 2014 a ruší předchozí znění OP včetně jejích součástí.