Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
581 hodnocení
5
564x
4
7x
3
4x
2
2x
1
4x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Musel jsem obchod urgovat o zaslání podkladů pro platbu předem. Vůbec mi tyto info neposlali a já nemoh zaplatit. Až po urgenci info přislo a pak probehlo již vse o.k.
+ přehlednost a spolehlivost
+ -mají zboží,které již jinde není v prodeji!!!
+ -skvělé ceny
+ -výborná komunikace
-skvělý obchod,se skvělým zbožím -hledala jsem všude možně mojí oblíbenou aviváž a nedala se sehnat jak v kamenném obchodě,tak ani v žádném e-shopu,prostě jedině tady -zboží mi osobně zavezli až domů z druhé strany republiky -určitě opět vyhledám jejich skvělé služby,ihned jak aviváž spotřebuji:-)
spokojenost
+ Doprava zdarm
+ přehlednost,cena,výběr dopravy
- žádnou jsem zatím nenašla
přehlednost v sortimentu,cena,dostupná doprava,dobré jednání
+ Ochota
- nutnost ověření zda jste na prodejně přítomni
Po prvním nákupu jsem spokojen a určitě u Vás budu nakupovat dál.
Děkujeme za reakci. Jsme si vědomi, že nutnost ověření je pro zákazníka menší komplikací. Ale vzhledem k tomu, že 99 % zákazníků si zboží nechává dovést, může se stát, že při větším počtu objednávek musíme na rozvozy vyjet všichni. Děkujeme za pochopení.
+ Rychlé, vstřícné, osobní jednání.
- Nevím o žádných.
Jednoznačně doporučuji!
+ kvalitní kompletní krmné směsy
+ rozvoz do domu
+ ochota řidiče nákup (pytle) složit na místo určení
spolehlivý
+ Velmi vstřícné a ochotné jednání jak s paní majitelkou tak s panem řidičem,velká chvála, nakupuji zde pravidelně a všem mohu jen doporučit.
- Nevím o žádných.
Jsem velmi spokojená,doporučuji všem.
+ Rychlost dopravy, cena dopravy, ceny zboží
- Když už je tady taková škála zboží (od cukrovinek po krmivo pro zvířata a drogerku), ocenila bych víc zboží v kategorii (např.prací prášky)
Spokojenost. Nakoupím znovu.
Děkujeme za reakci, jednotlivé kategorie se snažíme stále doplňovat a rozšiřovat. Bohužel to někdy nejde tak rychle, jak bychom si představovali.
spokojenost
+ Spolehlivost
výběr krmiv v dobré kvalitě.
+ Možnost dohody.
Doporučuji, spolehlivý obchodník.
+ dobré ceny a výběr
+ sortiment vč. posezonního
+ doprava za slušné ceny, případně osobní odběr nebo rozvoz zdarma
+ příjemné a vstřícné jednání
- pro osobní odběr trochu z ruky (pokud nebydlíte v okolí)
- ani na místě jsem si nebyl jistý, že jsem správně - chtělo by lépe označit
Naprosto bezproblémový nákup.
Děkujeme za recenzi, označení skladu je již v pořádku. Byly přidány informační a směrové tabule.
+ velmi kvalitní zboží, výhodné ceny zboží a dopravy
Doporučuji nákup s ohledem na kvalitu dodávaného zboží a velmi příznivou cenu. Krmné směsi mají delarované složení, v nabízeném sortimentu jsou i krmné směsi neobsahující geneticky modifikovanou soju.
+ Nabízí o posezóní směsi,což je super.V obchodě se po sezóně nedají sehnat
Byla jsem velmi spokojena s rychlým dodáním a se vstřícným přístupem.
+ solidní a rychlé jednání
- nevím o žádných
prostě doporučuji
výborná komunikace, jejich vlastní dovoz
+ na doporučení
+ v dosahu mého bydliště
doporučení pro další zájemce tohoto sortimentu
