Prostředky na podlahy

Gold Drop Fresh Eukalyptus dezinfekční sapon 5000 ml

Gold Drop Fresh Eucalyptus sapon 5000 ml  Univerzální tekutý čisticí a dezinfekční prostředek účinně dezinfikuje dřevěné, lakované, keramické, plastové (včetně PVC)      povrchy, stěny, obklady, desky, povrchy určené a neurčené pro styk s potravinami. Výrobek působí...

Vaše cena: 176,54 Kč

Floor sapon Limetka a máta 1500 ml

Floor sapon Limetka a máta je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s vůní limetky a máty.

Vaše cena: 57,48 Kč

Floor sapon Mountain Flowers 1500 ml

Floor sapon Mountain Flowers je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů. Vůně horských květin. 

Vaše cena: 57,48 Kč

Floor sapon Spring Flowers 1500 ml

Floor sapon Spring Flowers je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s vůní jarních květů.

Vaše cena: 57,48 Kč

Floor sapon Active Soda 1500 ml

Floor sapon Active Soda je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s přídavkem aktivní sody. Vůně pomerančů. 

Vaše cena: 57,48 Kč

Floor sapon Garden Flowers 1500 ml

Floor sapon Garden Flowers je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s vůní zahradních květin.

Vaše cena: 57,48 Kč

Floor sapon Silicon Cherry 1500 ml

Floor Cherry universální sapon se silikonem je vysoce účinný čistící přípravek určený na čištění dlažby a obkladů, terakoty, PVC a ostatních umělých povrchů. Nezanechává šmouhy a kapky. Svěží vůně třešní. 

Vaše cena: 57,48 Kč

Floor sapon Limetka a máta 5000 ml

Floor sapon Limetka a máta universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s antibakteriálním účinkem a vůní Limetky a máty. Ekonomické balení 5l. 

Vaše cena: 140,24 Kč

Floor sapon Mountains 5000 ml

Floor sapon Mountain Flowers je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů. Vůně horských květin. Ekonomické balení 5l.  

Vaše cena: 140,24 Kč

Floor sapon Spring Flowers 5000 ml

Floor sapon Spring Flowers je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s vůní jarních květů. Ekonomické balení 5l. 

Vaše cena: 140,24 Kč

Floor sapon Active Soda 5000 ml

Floor sapon Active Soda je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s přídavkem aktivní sody. Vůně pomerančů. Ekonomické balení 5 l. 

Vaše cena: 140,24 Kč

Floor sapon Garden Flowers 5000 ml

Floor sapon Garden Flowers je universální čistící prostředek na mytí podlah a ostatních povrchů s antibakteriálním účinkem a vůní zahradních květin. Ekonomické balení 5l. 

Vaše cena: 140,24 Kč

Floor Marseille Lilac 1000 ml

Floor universální sapon s Marseillským mýdlem a vůní Violet Lilac. Vysoce účinný čistící přípravek určený na čištění všech povrchů (dlažby a obkladů, PVC a ostatních umělých povrchů). Nezanechává šmouhy a kapky. Svěží vůně fialových šeříků. 

Vaše cena: 49,49 Kč

Floor Marseille White Flowers 1000 ml

Floor universální sapon s Marseillským mýdlem a vůní White Flowers. Vysoce účinný čistící přípravek určený na čištění všech povrchů (dlažby a obkladů, PVC a ostatních umělých povrchů). Nezanechává šmouhy a kapky. Svěží vůně bílých květů. 

Vaše cena: 49,49 Kč

Floor Lemon Oil 1000 ml

Floor universální sapon s citronovým olejem. Vysoce účinný čistící přípravek určený na čištění všech povrchů (dlažby a obkladů, PVC a ostatních umělých povrchů). Nezanechává šmouhy a kapky. Svěží vůně citrusů. 

Vaše cena: 49,49 Kč

Floor Almond Oil 1000 ml

Floor mýdlový čistič dřeva s mandlovým olejem. Výborně čistí a ošetřuje dřevěné podlahy, parkety, mozaiky i ostatní dřevěné povrchy. Antistatický účinek, dodává lesk a svěží vůni.

Vaše cena: 48,76 Kč

Floor Argan Oil 1000 ml

Floor mýdlový čistič dřeva s arganovým olejem. Výborně čistí a ošetřuje dřevěné podlahy, parkety, mozaiky i ostatní dřevěné povrchy. Antistatický účinek, dodává lesk a svěží vůni.  

Vaše cena: 48,76 Kč

Floor Avocado Oil 1000 ml

Floor mýdlový čistič dřeva s avokádovým olejem. Výborně čistí a ošetřuje dřevěné podlahy, parkety, mozaiky i ostatní dřevěné povrchy. Antistatický účinek, dodává lesk a svěží vůni.

Vaše cena: 48,76 Kč

Floor Orange Oil 1000 ml

Floor mýdlový čistič laminátových podlah s pomerančovým olejem. Výborně čistí a ošetřuje plovoucí laminátové podlahy. Antistatický účinek, dodává lesk a svěží vůni pomerančů.

Vaše cena: 48,76 Kč

Floor Natural Wax 1000 ml

Floor Natural Wax se včelím voskem je určen na mytí a leštění dřevěných, lakovaných, plastových (PVC) a plovoucích podlah. S antistatickým a leštícím účinkem. Zanechává dlouhotrvající a příjemnou vůni, dává podlaze lesk. Nepoužívat na dřevěné povrchy bez povrchové úpravy.

Původní cena: 52,00 Kč
Vaše cena: 48,76 Kč

Floor mýdlový čistič Orange Oil 5000 ml

Floor mýdlový čistič dřeva s borovicovým olejem. Výborně čistí a ošetřuje dřevěné podlahy, parkety, mozaiky i ostatní dřevěné povrchy. Antistatický účinek, dodává lesk a svěží vůni borovice.

Vaše cena: 147,50 Kč

Floor T šampon na koberce 500 ml

Floor T je prostředek (šampon) určený k ručnímu čištění koberců, čalounění a autopotahů, odstraňuje a čistí skvrny, dodává měkkost a hebkost, zanechává příjemnou a svěží vůni. Není určen pro strojní čištění. Vůně Spring Fresh (vůně jara)  

Vaše cena: 60,38 Kč

Floor T šampon na koberce 500 ml

Floor T spray s pumpičkou - prostředek k čištění a ochraně koberců, čalounění a autopotahů, odstraňuje a čistí skvrny, dodává měkkost a hebkost, zanechává příjemnou a svěží vůni Spring Fresh. S mechanickým rozprašovačem.

Vaše cena: 68,73 Kč

Destello sapon 1500 ml Marseillské mýdlo

Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Marseillské mýdlo.  

Vaše cena: 52,88 Kč

Destello sapon 1500 ml Levandule

Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Levandule.

Vaše cena: 52,88 Kč

Destello sapon 1500 ml Citron

Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Citron.

Vaše cena: 52,88 Kč

NEDOSTUPNÉ Destello sapon 1500 ml Vanilka

Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Vanilka.

Vaše cena: 52,88 Kč

Destello sapon 1500 ml Spa

Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Spa.

Vaše cena: 52,88 Kč

Destello sapon 1500 ml Red fruits

Destello univerzální sapon na mytí všech povrchů. Vůně Red fruits.

Vaše cena: 52,88 Kč